Шпаклівка Knauf Uniglett Pasta (25 кг)

- Під замовлення
Відправка з 08 травня 2026Ціну уточнюйте
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шпаклівка Knauf Uniglett Pasta - готова фінішна шпаклівка на основі спеціального наповнювача, вінілового
у яжучого і добавок.
Застосовується для нанесення тонким фінішним шаром на штукатурки, гіпсову або цементно-вапняну, бетонні поверхні, гіпсові блоки, пофарбовані поверхні або поверхні, обклеєні скловолоконними шпалерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Тип шпаклівки | Полімерна |
| Призначення шпаклівки | Універсальна |
| Упаковка | Відро |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Колір | Білий |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1.5 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.1 мм |
| Максимальна товщина шару | 2 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

