Шпаклівка Knauf HP Finish (25 кг)

- В наявності
274,05 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Тонкошарова гіпсова шпаклівка
Шпаклівка гіпсова Knauf HP Finish являє собою суху суміш на гіпсовій основі з полімерними добавками. Застосовується для тонкошарового шпаклювання стін і стель житлових приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч. кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях).
- Універсальне застосування
- Висока пластичність і економічність
- Швидко висихає
- Для обробки вручну
- Час обробки - прибл. 2 рік
Витрата: прибл. 0,9 кг/мм/м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип шпаклівки | Гіпсова |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 0.9 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Максимальна товщина шару | 5 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
- Ціна: 274,05 ₴

