Шпаклівка фінішна Anserglob ВСТ 27 (світло-сіра)

- Під замовлення
Відправка з 07 травня 2026281,89 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Витрата суміші при товщині 1 мм складає в середньому 1,4 - 1,5 кг/м2.
Шпаклівка фінішна світло-сіра ANSERGLOB ВСТ 27 - суміш з високою пластичністю призначений для виконання залишкового тонкошарового високоякісного опоряджування всіх видів мінеральних недеформуємих основ. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок і інших дефектів на поверхні основ глибиною до 4 мм. шпаклювальна Суміш фінішна ANSERGLOB ВСТ 27 застосовується всередині і зовні будинків, у виробничих і житлових приміщеннях, а також в умовах підвищенної вологості. Рекомендується для декоративного опоряджування фасадів і інтер'єру єрів зі створенням різних фактур.
Підготовка основи
Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А. 3.1-23:2013 і ДСТУ - Н Б Ст. 2.6-212:2016. Оброблені поверхні повинні бути очищеними від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 5 мм вирівняти штукатурною сумішшю ANSERGLOB ВСТ 22, великі нерівності стін штукатурним розчином ANSERGLOB ВСТ 20. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години.
Інструкція з приготування суміші
Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,42 – 0,43 л води на 1 кг суміші (8,4 - 8,6 л води на мішок 20 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах до отримання однорідної маси з необхідною консистенцією. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2-х годин. У процесі роботи консистенцію розчинної суміші слід підтримувати за рахунок повторного перемішування, а не додавання води.
Спосіб застосування
Фінішний шпаклювальний розчин наноситься на основу вручну за допомогою шпателя. Максимальна товщина нанесеного шару не повинна перевищувати 4 мм, мінімальна – 0,5 мм. При роботі шпателем не повинно залишатися кордонів при русі у зворотній бік. Для отримання рівної поверхні, через 5 - 10 хвилин (в залежності від характеру основи і умов зовнішнього середовища) після нанесення фінішного шпаклювального шару за допомогою шпателя або неіржавіючої терки зробити повне вигладжування поверхні.
Для отримання фактурної поверхні необхідно через 5 - 10 хвилин після нанесення фінішного шпаклювального розчину використати гумовий валик з бажаним малюнком або інший інструмент. Інструменти необхідно вимити водою відразу після закінчення робіт. Час затвердіння суміші в середньому складає 24 години. Фарбування фарбами на водній основі можна виконувати через 3 доби після нанесення шпаклівки ANSERGLOB ВСТ 27, фарбами на основі органічних розчинників мінімум 7 діб (залишкова вологість не більше 4%). У випадку використання шпаклівки в нестандартних умовах або для інших цілей, необхідно самостійно провести дослід, або проконсультуватися з виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSERGLOB |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип шпаклівки | Цементна |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Тип використання | Універсальний |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Упаковка | Мішок паперовий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1.4 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 0.5 мм |
| Максимальна товщина шару | 4 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Адгезія до основи | 0.5 МПа |
| Додаткові характеристики | |
| Пропорція суміші | 0,42-0,43 л води/кг |
| Максимальний розмір зерна | не більше 0,1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Морозостійкість | не менше 75 циклів |
| Колір | Світло-сірий |
| Час придатності до роботи | 2 |
| Час висихання | 72 година |
- Ціна: 281,89 ₴

