Кошик
71 відгук
Особливі умови роботи під час воєнного стану в Україні!Докладніше
вулиця Заводська, 4, Житомир, Україна
+380 (67) 410-93-96
+380 (67) 411-28-29
Інтернет-магазин будівельних матеріалів

Зустрічайте новинку!

Зустрічайте новинку!

Відтепер в асортименті:

  • Піна професійна монтажна Ceresit PRO 65

Призначений для монтажу будівельних виробів, матеріалів, конструкцій тощо, а також для встановлення віконних та дверних блоків. Застосовується для герметизації стиків, отворів, щілин, з'єднання єднань будівельних, ізоляційних, покрівельних конструкцій і т. і.. Піна має високу адгезію до більшості будівельних матеріалів (дерева, цегли, бетону, штукатурки, металів, пінопласту, мінеральної вати, твердого ПВХ, пінополіуретану і т. і.) за виключенням силіконових поверхонь, поліетилену, поліпропілену та тефлону. Застигла піна має гарні тепло - та звукоізоляційні властивості. ANSERGLOB PRO 65 має збільшений вихід піни.

  • Клей-піна Ceresit Pro Fix

Призначений для кріплення ізоляційних плит та панелей (EPS, XPS, MW, PIR, PUR, пробки і т. і.) майже до всіх будівельних виробів, матеріалів, конструкцій виконаних з бетону, газобетону, штукатурки, цегли, металу, дерева, скла, ПВХ тощо. Також для встановлення гіпсокартонних, фіброцементних панелей, керамічної плитки та натурального каменю. Застосовується для з'єднання єднань будівельних, ізоляційних конструкцій з декоративними елементами з дерева, пластмаси і т. і.. Клей - піна професійна ANSERGLOB PRO FIX використовується усередині та ззовні приміщень. Призначений для вертикального і горизонтального склеювання.

  • Піна монтажна Ceresit PU Foam

Призначений для монтажу будівельних виробів, матеріалів, конструкцій тощо, а також для встановлення віконних та дверних блоків. Застосовується для герметизації стиків, отворів, щілин, з'єднання єднань будівельних, ізоляційних, покрівельних конструкцій і т. і.. Піна має високу адгезію до більшості будівельних матеріалів (дерева, цегли, бетону, штукатурки, металів, пінопласту, мінеральної вати, твердого ПВХ, пінополіуретану і т. і.) за виключенням силіконових поверхонь, поліетилену, поліпропілену та тефлону. Застигла піна має гарні тепло - та звукоізоляційні властивості.

Переваги монтажних пін Anserglob:

  • Однорідна структура;
  • Стійкість до старіння;
  • Чітке дозування;
  • Висока адгезія;
  • Швидке тужавіння;
  • Низьке вторинне розширення.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner