Кошик
71 відгук
Особливі умови роботи під час воєнного стану в Україні!Докладніше
вулиця Заводська, 4, Житомир, Україна
+380 (67) 410-93-96
+380 (67) 411-28-29
Інтернет-магазин будівельних матеріалів

Гіпсокартон скрізь роки!

Гіпсокартон скрізь роки!

Історія еволюції гіпсокартону!

Гіпсокартон - це один з найпопулярніших будівельних матеріалів, що складається з 2 шарів картону або паперу, між якими знаходиться загусла гіпсова серцевина.

Гіпсокартон сьогодення надійно прижився в будівництві - це простий в роботі, недорогий, зручний і практичний матеріал для виготовлення стін (перегородок) і їхнього вирівнювання.

Гіпсокартон широко відомий за кордоном та має довгу та дуже цікаву історію.

 


1881-1910 рр.

Перший аналог сучасного гіпсокартону був створений американським інженером Огастом Секкетом в 1881 році, який виготовив матеріал товщиною 5 мм, що складався з 10 шарів картону, склеєних між собою гіпсовим розчином. Альо вже щось схоже на сучасну технологію запропонували на початку 20-го століття спільними зусиллями Стефана Келлі і Кларес Утцманн. Стефана Келлі запатентував матеріал, що складається з двох шарів картону з затверділим гіпсом між ними, а Кларес Утцманн придумавши загорнутий край листа, що зробило застосування ГКЛ зручнішим.

 

1917 рік

Найперший завод, що масово виготовляв гіпсокартон, був відкритий в 1917 році в Англії. Однак, ще кілька років матеріал не використовувався в будівництві.

1932-1958 рр.

Важливішим чинником у зростанні популярності гіпсокартону стало створення у Німеччині в 1932 році нової компанії по виготовленню різних матеріалів і конструкцій для будівництва та архітектури, що була створена братами Альфонсом та Карлом Кнауф.

1958-1970 рр.

Матеріал протягом двох десятків років завоював будівельні рінк всього світу. Не став винятком Радянський Союз, що придбав на умовах " ленд-лізу кілька технологічних ліній КНАУФ, альо в СРСР у ті роки була відсутня будь-яка можлива культура виробництва - це стало причиною випуску продукції вкрай низької якості. В кінці кінців ця ситуація перестала влаштовувати і радянське керівництво, і виробника з Німеччини, який прагнув розширити власні рінк.

1970-1991 рр.

У 70-і роки компанія Кнауф викуповує кілька заводів а країнах колишнього СРСР та починає випуск гіпсокартону та інших гіпсових матеріалів на їх території, але з європейськім рівнем якості. Матеріал практично відразу ж став користуватися підвищеним попитом на ринку.

2021 рік

Сьогодні гіпсокартон є одним з найпопулярніших матеріалів для оздоблення приміщень, різні види гіпсокартону застосовуються не тільки для обшивки перегородок і стель, а й як конструкційний матеріал в самих різних системах.

Компанія КНАУФ є провідним виробником будівельних і оздоблювальних матеріалів в Європі. Комплектні системи КНАУФ для внутрішнього оздоблення приміщень "сухим" способом визнані передовими і з успіхом використовуються будівельниками в усьому світі.

Компанія ТОВ "УКРБУД-КОНТРАКТ" є офіціним дистриб'ютором та представником компанії Knauf(КНАУФ) в місті Житомир.

Весь асортимент продукції всесвітньо відомого бренду: сучасні системи сухого будівництва, сухі будівельні суміші, штукатурки, тепло- та енергозберігаючі ізоляційні матеріали. ви можете придбати за адресою: м.Житомир, вул.Заводська, 4, або замовити в інтернет-магазині компанії УБК Маркет. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner