Кошик
71 відгук
Особливі умови роботи під час воєнного стану в Україні!Докладніше
вулиця Заводська, 4, Житомир, Україна
+380 (67) 410-93-96
+380 (67) 411-28-29
Інтернет-магазин будівельних матеріалів

Новинка! Формований сайдинг від Alta-Profil !

Новинка! Формований сайдинг від Alta-Profil !

Формований сайдинг Alta-Profil - це новий вид оздоблення фасадів, який поєднує найкращі властивості класичного вінілового сайдингу та фасадних панелей. Його зовнішній вигляд натуралістично передає фактуру та зовнішній вигляд цегли або каменю.Також не можливо не відзначити відсутність з'єднання єднувальних планок, що надає можливість досягти цілісного образу фасаду та заощадити на фурнітурі.

Розглянємо детальніше кожну з колекцій:

Колекція "Доломіт" має характерну особливість - це пофарбовані шві. Дана техніка застосовується для того щоб зробити фасад більш виразним. Шви підкреслюють фактуру каменю, створюючи необхідний ефект. Колір швів підібраний з урахуванням кольору кладки, що дозволяє зберегти естетичну композицію усього фасаду. Панелі з профарбованими швами ідеально підходять для класичного дизайну вашого будинку.

 

Горіх

Сандал

Кориця

Слонова кістка

Шампань

 

Колекція "Слов'янські янка" - ідеально імітує цегляну кладку. Кольорова гама порадує око найвибагливіших. Насиченість і чистота кольору додадуть будинку неабиякою вишуканості т елеганттності. Крім того в поєднані з декоративними кутами панелі фактично неможливо відрізнити від натуральної цегляної стіни.

Білосніжний

Білий

Жовтий

Коричневий

Червоний

Особливість панелей колекції "Крим" - матова поверхня. Таке рішення розроблено спеціально під стиль Натюрель, поєднуючи сучасні технології обшивки з природною красою каменю. Матова текстура і складний візерунок панелі створювати затишне і вибагливі відчуття дому, а технології збережуть тепло.

  

Кориця

Горіх

Слонова кістка

Пісочний

 


Нова колекція "Неоліт" - це креативний дизайн, що одночасно поєднує в собі форму каменю і текстуру. Якщо ви давно хотіли обшити фасад унікальним матеріалом, ви знайшли ті що потрібно. Візуально матеріал складно відрізнити від натуральної поверхні дерева і текстури каменю. А за своїми технічними характеристиками він не поступається іншим видам сайдинга.

 

Кремнієвий

Мармуровий

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner