Кошик
71 відгук
Особливі умови роботи під час воєнного стану в Україні!Докладніше
вулиця Заводська, 4, Житомир, Україна
+380 (67) 410-93-96
+380 (67) 411-28-29
Інтернет-магазин будівельних матеріалів

НОВИНКА З ЄВРОПИ! WHITE GYPS

НОВИНКА З ЄВРОПИ! WHITE GYPS

СТАРТОВА ШТУКАТУРКА WHITE GYPS                                                                        
Суха штукатурна суміш на основі гіпсового у язучого з перлітовою добавкою WHITE GYPS застосовується для високоякісного штукатурення стін і стель.
Завдяки своїй хімічній структурі WHITE GYPS запобігає появі бактерій, цвіті та грибів. Має вогнезахисну властивість, тепла пористу структуру і відчутний звукопоглинаючий ефект. Цей будівельний матеріал з низькою теплопровідність, він збалансовує вологість навколишнього середовища і створює комфортний внутрішній простір. Тривалість життєздатності розчину дозволяє його легко та безвідходно застосовувати. Рекомендована середня товщина шару за одне нанесення 10-20 мм. Мінімальна товщин а шару 4 мм, максимальна – 50 мм. Витрати сухої суміші із розрахунку 8,5-9,5 кг на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм

 

ФІНІШНА ШПАКЛІВКА WHITE GYPS
Фінішна шпаклівка WHITE GYPS застосовується для високоякісного шпаклювання стін та стель. Завдяки своїй хімічній структурі WHITE GYPS запобігає появі бактерій, цвіті та грибів. Унікальна структура зернистості формує гладку глянцеву поверхню. Цей будівельний матеріал дозволяє виправляти дефекти штукатурки, лагодити тріщини, формувати глянцеву поверхню, реалізувати творчі задуму в обробці поверхні. Він збалансовує вологість навколишнього середовища і створює комфортний внутрішній простір. Привабливий білий колір шпаклівки сприяє заощадженню фарби при подальших малярних роботах. Рекомендована товщина шару за одне нанесення 0,5 - 3мм.

МАШИННА ШТУКАТУРКА WHITE GYPS PRO 7.5
Суха штукатурна суміш для машинного нанесення на основі гіпсового у язучого з перлітовою добавкою WHITE GYPS PRO 7.5 застосовується для високоякісного штукатурення стін механізованим способом. Завдяки наукоємній розробці хімічної структури машинна штукатурка WHITE GYPS PRO 7.5 відрізняється надзвичайно низькою витратою матеріалу: 7-7,5 кг на м2 при товщині шару 10мм. Один мішок 25 кг машинної штукатурки WHITE GYPS PRO 7.5 вистачає на площу, традиційно на яку використовують 30 кг гіпсової суміші. Утворена поверхня легко глянцюється та не потребує фінішного шпаклювання. В результаті штукатурення утворюється гладка біла стіна з легким жовтуватим відтінком. Білий колір штукатурки сприяє заощадженню витрат фарби при подальших малярних роботах. Рекомендована середня товщина шару за одне нанесення 8-15 мм Мінімальна товщина шару 5мм, максимальна 50 мм. Витрати сухої суміші із розрахунку 7-7,5 кг на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм 1 мішок 25 кг вистачає приблизно на 3,5 м2 +/- 0,25 м2 поверхні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner