Кошик
71 відгук
Особливі умови роботи під час воєнного стану в Україні!Докладніше
вулиця Заводська, 4, Житомир, Україна
+380 (67) 410-93-96
+380 (67) 411-28-29
Інтернет-магазин будівельних матеріалів

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИНКУ Декоративна штукатурка Anserglob "баранець" !

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИНКУ Декоративна штукатурка Anserglob "баранець" !

Декоративна силіконова штукатурка ANSERGLOB "баранець" з грануляцією зерна 1,5 мм і 2,0 мм призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції CERESIT.

Декоративна силіконова штукатурка ANSERGLOB "баранець" тонується за системами COLOR SYSTEM та NCS, придатна для ручного тонування концентратами ANSERGLOB або застосовується в базовому білому кольорі.

Утворює характерну однорідно-шорстку поверхню з рівномірно-зернистим ефектом.

Декоративна силіконова штукатурка ANSERGLOB «баранець» з грануляцією зерна 1,5 мм і 2,0 мм призначений для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції CERESIT. Наноситься на мінеральні основи, такі як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки (вік 28 діб, вологість менше 4%); гіпсові штукатурки (вологість менше 1%); бетонні основи (вік 3 місяця, вологість менше 4%) і т. д. Декоративна силіконова штукатурка ANSERGLOB «баранець» тонується за системою COLOR SYSTEM та NCS, або застосовується у базовому білому кольорі. Не рекомендується для використання на цоколі будівлі. Утворює характерну однорідно-шорстку поверхню з рівномірно-зернистим ефектом. Рекомендована для поверхонь, що вимагають доброї паропроникності і водовідштовхувальних властивостей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner