Кошик
71 відгук
Особливі умови роботи під час воєнного стану в Україні!Докладніше
вулиця Заводська, 4, Житомир, Україна
+380 (67) 410-93-96
+380 (67) 411-28-29
Інтернет-магазин будівельних матеріалів

Інструкція з монтажу фіброцементної покрівлі "FIBRODAH"

Інструкція з монтажу фіброцементної покрівлі "FIBRODAH"

Фіброцемент – це сучасний екологічно чистий матеріал, який характеризується високою міцністю та довговічністю. До складу фіброцементу входять: цемент, армуючі волокна, целюлоза та мінеральні наповнювачі. При виробництві фіброцементних листів жодних хімічних речовин не потрапляє в навколишнє середовище, а саме процес виробництва не залишає вторинної сировини та є цілком безпечним.

Ключові переваги фіброцементної покрівлі:

  • естетичність;
  • шумоізоляція;
  • розумна ціна українського виробника;
  • стійкість до перепадів температур;
  • легкість монтажу;

Також, матеріал характеризується паропроникністю, що значно знижує ймовірність утворення конденсату зі зворотньої сторони аркуша.
На сьогоднішній день, ПрАТ «Івано-Франківськцемент» - єдиний виробник фіброцементних листів в Україні. У тієї ж годину, матеріал завоював довіру європейських споживачів, як довговічний матеріал із прагматичною вартістю.

Про виробника продукції «FIBRODAH».

Виготовляється фіброцементна черепиця на сучасному високотехнологічному заводі «IF CEM» ПрАТ "Івано Франківськцемент", який з 1967 року займається виготовленням цементу та бетонних виробів і був одним з найбільших в Радянському Союзі, а сьогодні забезпечує всю територію України високоякісним цементом більше ніж як на 30% та виготовляє більш як 300 найменувань продукції . ПрАТ «Івано-Франківськцемент» - єдиний виробник фіброцементних листів в Україні. У тієї ж годину, матеріал завоював довіру європейських споживачів, як довговічний матеріал із прагматичною вартістю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner