Штукатурка Anserglob ВСТ 19

- В наличии
127,93 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Суміш штукатурна стартова ANSERGLOB ВСТ 19 призначена для машинного, а також ручного “традиційного” нанесення основного вирівнюючого штукатурного шару на міцних недеформуємих основах з важкого бетону, піно – і газобетону, шлако– і керамзитобетону, пиляного каменю – черепашняку, керамічної і силікатної цегли та інших матеріалів. Суміш штукатурна стартова ANSERGLOB ВСТ 19 може застосовуватись всередині будівель, у виробничих і житлових приміщеннях. Штукатурка є хорошою основою для нанесення фінішних тонкошарових покриттів з цементних, гіпсових або акрилових композицій.
При машинному нанесенні суху суміш замішують в штукатурному агрегаті, встановивши витрату води близько 0,3 л води/кг. При ручному нанесенні суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,22 - 0,24 л води на 1 кг суміші (5,5 – 6,0 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах) до отримання однорідної маси з необхідною консистенцією. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин. В процесі роботи консистенцію розчинної суміші слід підтримувати за рахунок повторного перемішування, а не додавання води.
Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ- Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ- Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Основи з важкого бетону перед початком робіт обробляються ґрунтом ANSERGLOB EG 62 або ANSERGLOB EG 63 BETON KONTAKT і витримують від 3 до 6 годин. Пористі основи з піно – і газобетону, шлако– і керамзитобетону, пиляного каменю–черепашняку, керамічної цегли додаткової обробки не потребують. Безпосередньо перед нанесенням штукатурки, основу необхідно знепилити та рясно змочити водою.
При машинному нанесенні штукатурний розчин подається змішуючим агрегатом і наноситься штукатурною насадкою на оброблювальну поверхню. При ручному нанесенні суміш накидають рівномірно на стіну кельмою або ковшом, вирівнюють правилом і затирають теркою з пінополістиролу або дерева. Залишок розчину необхідно зібрати і використати повторно. Якщо вирівнювання виконують у кілька шарів, то кожен наступний шар необхідно наносити тільки після твердіння попереднього, але не раніше ніж через 24 години.
Витрата суміші при товщині 1 мм складає в середньому 1,65 кг/м2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANSERGLOB |
| Страна производитель | Украина |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение материала | Для бетона, Для кирпича, Для гипсокартона, Для цементных поверхностей, Для камня, Для газобетона |
| Состояние материала | Сухая смесь |
| Способ нанесения | Механизированный, Ручной |
| Цвет | Серый |
| Фасовка материала (кг) | 25 |
| Тип по составу | Цементная |
| Упаковка | Мешок бумажный |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 1.3 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 5 мм |
| Максимальная толщина слоя | 30 мм |
| Время высыхания | 24 час |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Морозостійкість | не менше 50 циклів |
| Паропроникність | не менше 0,10 мг/м.ч.Па |
| Міцність на стиск | не менше 7 МПа |
| Пропорція суміші (машинне нанесення) | 0,3 л води/кг |
| Пропорція суміші (ручне нанесення) | 0,26-0,28 л води/кг |
| Час придатності до роботи | 1 |
- Цена: 127,93 ₴

