Тандир GIRtech Sarmad

- Под заказ
Отправка с 30 апреля 2026от 20 000 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тандир GIRtech Sarmad - це прекрасний мангал, яки призначений для приготування страв на вогні, спроектований для приготування лише на дровах або вугіллі. Для того, що б зібрати і змонтувати піч, вам не потрібно мати ніяких професійних навичок, достатньо лише однієї людини для монтажу тандиру. Всі елементи і матеріали, необхідні для монтажу, поставляються в комплекті та готові до використання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- 44 одиниці фасонних виробів з шамоту (конструкційні елементи).
- Пластикова ємність з 10 л спеціального готового до використання мертеля GIRtech Contact-39.
- Металева кришка.
- Металевий тримач.
- Руковиці і кельму для зручності монтажних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Girtex |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Каменный гриль |
| Форма | Овальная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 620 мм |
| Вес | 188 кг |
| Длина | 695 мм |
- Цена: от 20 000 ₴

