Піч GIRtex Maestro (Girtech Bravo)

- Нет в наличии
от 10 000 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Піч на дровах GIRtex Maestro (Girtech Bravo) - чудовий спосіб зробити барбекю на дачі, на пляжі, в парку або в лісі. Власне, будь-де, бо піч пересувна і дуже легка. Ви просто зберете її один раз, і зможете використати мінімум 10 років!
- Шамотні будівельні матеріали (15 подових каменів, 31 фасонний блок, 2 димохідні труби);
- 10 кг мертеля у пластиковій тарі, що вже готовий до використання;
- Будівельний набір (мастерок та рукавички);
- Пакувальні матеріали;
- Інструкція з монтажу печі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Girtex |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Каменный гриль |
| Форма | Овальная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 580 мм |
| Высота | 675 мм |
| Вес | 140 кг |
| Длина | 695 мм |
- Цена: от 10 000 ₴



