Плита для каміна шамотна GIRtech Fireguard (500х250х40мм)

- Под заказ
Отправка с 05 мая 2026от 340 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плити для каміна шамотна GIRtech Fireguard виготовлені з екологічних та безпечних матеріалів, в процесі виробництва глина випалюється при температурі 1500°C С до стадії спікання, після чого дробиться та додаються сполучні компоненти, формуються вироби. Необхідні властивості матеріалу досягаються за рахунок підбору глин з різною місткістю оксиду алюмінію і їх змішування в певній пропорції.
ПЕРЕВАГИ:
- екологічно чистий і безпечний склад;
- показники теплопровідності, дозволяють передавати теплову енергію поступово;
- здатність витримувати температури до 1700 C;
- дозволений догляд за допомогою хімічних засобів;
- високі показники термостійкості;
- стійкість до дії агресивного середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВАОК |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Шамотный |
| Назначение кирпича | Специальный |
| Поверхность | Гладкая |
| Цвет | Желтый |
| Вид специального кирпича | Огнеупорный |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 40 мм |
- Цена: от 340 ₴


