Плита вогнетривка ША-94

- Под заказ
Отправка с 05 мая 2026Цену уточняйте
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плита вогнетривка ША-94 - це виріб який використовується для створення температурно-стійкої поверхні печей, димоходів, камінів, димових труб, котелень та паливних камер.
Плита вогнетривка ША-94 володіє стійкістю до дійсно високих температур (до 1730 градусів), але і до різних хімічних речовин, включаючи луги та кислоти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВАОК |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Шамотный |
| Назначение кирпича | Специальный |
| Поверхность | Гладкая |
| Цвет | Желтый |
| Тип кирпича | Полнотелый |
| Размер кирпича | Одинарный |
| Марка кирпича | М-125 |
| Морозостойкость | F100 |
| Вид специального кирпича | Огнеупорный |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 75 мм |
- Цена: Цену уточняйте

