Цегла пічна М-200

- В наличии
20,50 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пічна цегла - це цегла основними властивостями якої є термостійкість та підвищена міцність.
Знаходить застосуванння при спорудженні печей, доменних печей, металургійних об'єктів, об`єктів хімічної промисловості, котлів, котелень, жаровень, камінів, конструкції, що вимагають збереження тепла і стійкості до підвищених температур. Для будівниутва в таких умовах чудовим варіантом стане шамотна цегла.
Використовуються для спорудження та ремонту печей, доменних печей, металургійних об'єктів, котлів, котелень, жаровень, камінів, конструкції, що вимагають збереження тепла і стійкості до підвищених температур.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение кирпича | Специальный |
| Поверхность | Гладкая |
| Цвет | Красный |
| Тип кирпича | Полнотелый |
| Размер кирпича | Одинарный |
| Марка кирпича | М-200 |
| Вид специального кирпича | Огнеупорный |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 65 мм |
- Цена: 20,50 ₴

