Блок стіновий бетонний 190х190х390 мм

- Под заказ
Отправка с 29 апреля 2026от 30 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок стіновий бетонний
Блок стіновий служить для зведення внутрішніх і зовнішніх несучих стін будинків. Блоки виготовляються з бетонної суміші методом вібропресування. Така технологія виготовлення забезпечує достатню надійність та високу міцність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Моноліт-Брук |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бетонный блок |
| Тип блока | Пустотелый |
| Морозостойкость | F30 |
| Вес | 20 кг |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 190 мм |
- Цена: от 30 ₴


