Садовий поребрик

- Под заказ
Отправка с 29 апреля 2026от 12 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий поребрик
Садовий поребрик використовується для розмежування зон на присадибній ділянці (наприклад проїжджої частини від тротуару чи тротуару від газону). Має підвищену міцність на стискання.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Моноліт-Брук |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Цвет | Серый |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 3.3 кг |
| Количество в упаковке | 288 шт |
| Вид бордюрного камня | Тротуарный |
- Цена: от 12 ₴

