Тротуарна плитка Гантель (без фаски) Моноліт-Брук

- Под заказ
Отправка с 02 мая 2026от 319 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тротуарна плитка «Гантель» (без фаски)
Бруківка «Гантель» дозволить прикрасити не тільки центральні площі, а й алеї, дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту та приватні території. «Гантель» має високу міцність, здатність витримувати великі навантаження, низький коефіцієнт тертя, що значно подовжують термін служби даної бруківки.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Моноліт-Брук |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Ширина | 163 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 112 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 350 шт |
| Вес упаковки | 1600 кг |
| Морозостойкость | F200 |
| Водопоглощение | 2 % |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 80 мм |
- Цена: от 319 ₴/кв.м


