Тротуарна плитка Новатор Соло Моноліт-Брук

- Под заказ
Отправка с 02 мая 2026от 329 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тротуарна плитка «Новатор Соло» (без фаски)
«Новатор Соло» — це золотий стандарт для замощення тротуарів. Великий формат плитки дозволяє швидко її укладати, ремонтувати та проводити демонтаж при потребі доступу до підземних комунікацій. Більша плитка — менше швів, по ній просто приємно гуляти чи їхати на велосипеді.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Моноліт-Брук |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Ширина | 597 мм |
| Длина | 297 мм |
| Высота | 80 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 60 шт |
| Вес упаковки | 1850 кг |
| Морозостойкость | F200 |
| Водопоглощение | 2 % |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 80 мм |
- Цена: от 329 ₴/кв.м

