Цегла рядова повнотіла М-125

- В наличии
11 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Керамічна цегла - це найбільш поширений та популярний будівельний матеріал в Україні. В європейських країнах 70 % виробництва становить саме керамічна цегла. До її технічних якостей відносяться високі теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики, вогнестійкість, а також здатність конструкцій з цегли підтримувати в приміщеннях збалансований режим вологості.
Рядова (будівельна) цегла - це класичний вид керамічної цегли, основне застосування якого зведення несучих конструкцій будівель(зведення несучих стін та перегородок будинку, будівництво фундаменту, заповнення каркасів багатоповерхових будівель) та споруд. Ми пропонуємо рядову керамічну цеглу всіх типорозмірів та марок за міцністю.
Виробник: Кіровоградський завод будівельних матріалів №1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кировоградский завод строительных материалов №1 |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Керамический |
| Назначение кирпича | Рядовой |
| Цвет | Красный |
| Размер кирпича | Одинарный |
| Поверхность | Шероховатая |
| Тип кирпича | Полнотелый |
| Марка кирпича | М-125 |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 65 мм |
- Цена: 11 ₴

