Цегла силікатна повнотіла М-150

- В наличии
9,75 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силікатна цегла - це цегла, яку отримують шляхом пресування суміші подрібненого вапняку (8-10%), піску (92-90%), і води (7-9%) з подальшим запарюванням в автоклавах.
Технологія виробництва даного виду цегли дозволяє знизити його ринкову вартість в середньому на 10 % від інших видів цегли.
Вона має хорошу міцність, екологічність та теплоізоляційні властивості, але погано витримує перепади температур та вплив вологи, тому її не варто використовувати для зведення цоколів, димоходів та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Житомирский комбинат силикатных изделий |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Силикатный |
| Поверхность | Гладкая |
| Цвет | Белый |
| Тип кирпича | Полнотелый |
| Размер кирпича | Одинарный |
| Марка кирпича | М-150 |
| Водопоглощение | 9 % |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 65 мм |
- Цена: 9,75 ₴

