Шифер 1750x1130x5.8 мм Краматорськ

- Нет в наличии
от 280 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шифер 1750х1130х5.8 мм Краматорськ - використовується для покриття плоскої покрівлі та покрівлі з кутом нахилу до 80 градусів. Також його використовують для огорожі грядок, організації парканів.
Азбестоцементний лист стійкий до утворення грибка або цвілі. Легко протистоїть ударам і деформацій, перепадів температури, вологості.
Переваги волокнистоцементні листів:
- простота і швидкість монтажних робіт
- низький коефіцієнт теплопровідності
- не горить і не поширює вогню
- добре поглинає звуки
- має високий показник міцності: ˃ 300 кг.сілі / метр (при нормі 250 кг.сілі / метр) довгий термін експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Краматорский шифер |
| Страна производитель | Украина |
| Вид шифера | Натуральный |
| Материал шифера | Асбестоцемент |
| Вид профиля | Волнистый |
| Количество волн | 8 |
| Цвет | Серый |
| Покрытие | Без покрытия |
| Размеры | |
| Длина | 1750 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Толщина | 5.8 мм |
- Цена: от 280 ₴

