Екструдований пінополістирол Anserglob XPS шліфований

- Нет в наличии
от 44 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Екструдований пінополістирол Anserglob XPS - теплоізоляційний матеріал з екструдованого пінополістиролу, що володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності серед широко застосовуваних у будівництві теплоізоляцій. Завдяки своїй замкнутій комірчастій структурі, Anserglob XPS володіє високими теплоізоляційними властивостями, стійкістю до вологи та високою міцністю на стиск.При виробництві Anserglob XPS в якості піноутворювача застосовується вуглекислий газ. Таким чином, екструдований пінополістирол Екструдований пінополістирол Anserglob XPS безпечних для людини і навколишнього середовища. Екструдований пінополістирол Anserglob XPS використовують при утепленні підземних частин будівель, фасадів, підлог, плоских дахів, підстав під автомобільні дороги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANSERGLOB |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поставки материала | Плита |
| Плотность | 34 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.031 Вт/мК |
| Упаковка | Пачка |
| Класс материала по теплопроводности | Низкая |
| Дополнительные характеристики | |
| Водопоглощение | 0.4 % |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Длина | 1200 мм |
- Цена: от 44 ₴


