Шпаклівка КНАУФ Safeboard-Spachtel

- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026Цену уточняйте
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
КНАУФ Safeboard-Spachtel – суха суміш на основі гіпсу зі спеціальними наповнювачами і добавками для особливих сфер застосування. Шпаклівка КНАУФ Safeboard-Spachtel має додаткову властивість захисту від рентгенівського випромінювання і для зручності ідентифікації має жовтуватий колір.
Галузь застосування
Застосовується всередині приміщень і призначена спеціально для шпаклювання вручну стиків рентгенозахисних плит без використання армуючої стрічки без пропусків, для забезпечення захисту від рентгенівського випромінювання. Обрізні крайки плит КНАУФ Safeboard слід шпаклювати із застосуванням армуючої стрічки КНАУФ Kurt.
Властивості
- Захищає від рентгенівського випромінювання
- Мінеральна, на основі гіпсу
- У вигляді порошку, готова до замішування
- Не утворює грудок при замішуванні
- Гарна адгезія
- Щільна, пружна консистенція
- Швидке наростання міцності
- Висока водоутримувальна здатність
- Мала усадка при висиханні
- Легкість очищення інструментів і ємностей
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Тип шпаклевки | Полимерная |
| Назначение шпаклевки | Универсальная |
| Упаковка | Ведро |
| Фасовка материала (кг) | 5 |
| Тип использования | Универсальный |
| Способ нанесения | Механизированный, Ручной |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 1.2 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 0.5 мм |
| Максимальная толщина слоя | 4 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
- Цена: Цену уточняйте

