Пінопласт Anserglob EPS 120 (1000 мм)

- В наличии
57,60 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Пінопласт ANSERGLOB ЕPS 120 - спінений полістерол (Expanded PolyStyrene) жорсткий теплоізоляційний матеріал, виготовлений з спученого полістиролу з заповниною повітрям пористою структурою, що має міцність на стиск 120 кПа та щільність - 21.0 (кг/м3) згідно Європейських техічних умов виробництва пінопласту ДСТУ Б EN 13163:2012.
Продукція виготовлена згідно ДСТУ Б EN 13163:2012. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 02.06.2016 р. № 05.03.02-04/18713, від 21.06.2017 р. № 602-123-20-1/20024. Група горючості Г 1. Протокол № 40 - ГТМ (15) 2016. В деяких випадках в залежності від температурно-вологісних показників, а також від інших додаткових умов окремі фізико-механічні властивості можуть несуттєво відрізнятися від заявлених виробником ( до 10%). Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу або використання його не за призначенням .
Пінопласт EPS 100 рекомендовано використовувати з сумішшю клейовою для теплоізоляції ANSERGLOB ВСХ 39, або ВСХ 40.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANSERGLOB |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поставки материала | Плита |
| Плотность | 21 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.036 Вт/мК |
| Упаковка | Пачка |
| Класс материала по теплопроводности | Низкая |
| Границя міцності на згин | 150 кПа |
| Дополнительные характеристики | |
| Влажность | 12 % |
| Водопоглощение | 2 % |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Міцність на стиск | 120 |
- Цена: 57,60 ₴

