Бордюр дорожній БР 100.30.18

- Под заказ
Отправка с 29 апреля 2026от 259 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Бордюр дорожній
Бордюр призначений для поділу проїзної частини вулиць і доріг від газонів, тротуарів, зупинок громадського транспорту, різних майданчиків, для відділення пішохідних тротуарів від газонів.
Правильність укладання бордюра: при монтажі слід зберігати проміжки (шви) між бетонними елементами близько 5-10 мм.
Бордюр дорожній є невід'ємною частиною будь-якого дорожнього покриття. Крім виконання функції кордону, несе на собі навантаження горизонтальній навантаження дорожнього покриття, яке виникає при інтенсивному русі транспорту. Ретельно підібрані : цемент, щебінь, пісок та якісні модифікатори бетону в поєднанні з перевіреною технологією в кінцевому підсумку дають особливу надійність виробу. Такий бетон є морозостійким, міцним, гладким і має хороші водовідштовхувальні властивості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Юнигран |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Цвет | Серый |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 120 кг |
| Количество в упаковке | 14 шт |
| Вид бордюрного камня | Дорожный |
- Цена: от 259 ₴

