Фасадні панелі "Камінь Празький" Альта-Профіль

- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026от 379,34 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Фасадні панелі колекції Камінь-Празький мають значно підвищений рівень надійності завдяки наявності пігментів нового покоління в хімічній структурі панелі.
ВЛАСТИВОСТІ:
- Полегшене навантаження на фасад
- Легкість і швидкість монтажу
- Міцність
- Натуралістичність
- Довговічність
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | ПВХ |
| Покрытие | Полимерное |
| Тип | Панель |
| Ширина | 591 мм |
| Длина | 795 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Вес | 1.21 кг |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Имитация | Под камень |
- Цена: от 379,34 ₴





