Декоративна мозаїчна штукатурка Anserglob

- В наличии
369,14 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Декоративна мозаїчна штукатурка ANSERGLOB, призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на монолітний бетон (вік не менше 3 місяців, вологість не більше 4%), цементно-піщані, цементно-вапняні штукатурки (термін не менше 28 діб, вологість не більше 4%), гіпсові поверхні (вологість не більше 1%), дерев'яні основи (товщина не менше 20 мм, вологість не більше 8%).
Підготовка основи
Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ- Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути сухою і міцною, очищеною від пилу, бруду, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням мозаїчної штукатурки необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Нерівності поверхні до 3 мм вирівняти шпаклівкою фінішною ANSERGLOB ВСТ 25, великі нерівності стін штукатурним розчином ANSERGLOB ВСТ 20. Для знепилювання, зміцнення і вирівнювання водопоглинання, поверхню необхідно обробити глибокопроникаючим грунтом ANSERGLOB. Через 2 - 4 години нанести шар адгезійної емульсії ANSERGLOB EG 62. Після висихання (3 - 6 години) можна починати наносити мозаїчну штукатурку.
Спосіб застосування
Вміст відра ретельно перемішати міксером на низьких обертах протягом 1 хвилини, при необхідності додати води але не більше 2 % від маси і перемішати до отримання однорідної маси. Штукатурка наноситься за допомогою неіржавіючої гладилки, яку тримають під кутом 45 градусів до поверхні, з мінімально можливою товщиною 1,5 - 2 зерна (в залежності від фракції зерна). Після нанесення 2 - 3 м2 необхідно без особливих зусиль загладити поверхню, використовуючи для контролю якості поверхні бічне підсвічування. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись, правила (мокре на мокре), не допускаючи висихання затертих шарів, до нанесення чергових шарів. У випадку перерви у роботі приклеїти малярну стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на малярну стрічку і надати їй фактуру. Після чого малярну стрічку видалити разом із залишками свіжої штукатурки.
Витрата штукатурки, в залежності від фракції зерна:
| 1,4 –2,5 мм | для цоколя - | 5,0 – 5,5 кг/м2 |
| 0,63 – 1,4 мм | для стін - | 3,0 - 3,5 кг/м2 |
| для цоколя - | 3,3 – 4,0 кг/м2 | |
| 0,315 – 0,9 мм | для стін - | 2,0 - 2,5 кг/м2 |
| для цоколя - | 2,5 - 3,0 кг/м2 |
КАТАЛОГ КОЛЬОРІВ: https://anserglob.ua/ua/color/indexm.php
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANSERGLOB |
| Страна производитель | Украина |
| Тип по составу | Акрил-силоксановая |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение материала | Для бетона, Для гипсокартона, Для цементных поверхностей |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Способ нанесения | Ручной |
| Цвет | Белый |
| Фасовка материала (кг) | 5 |
| Вид декоративной штукатурки | Структурная |
| Фактура | Мозаичная |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 2.6 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 1.5 мм |
| Максимальная толщина слоя | 1.5 мм |
| Время высыхания | 24 час |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
- Цена: 369,14 ₴

