Цегла клінкерна Керамейя "Янтар" порожнистість 48%

- Под заказ
Отправка с 15 мая 2026Цену уточняйте
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Клінкерна цегла «загартовується» при надвисоких температурах - від 1000 ° C і вище. В результаті клінкер по міцності і довговічності зіставимо з натуральним каменем. При цьому, його естетика не має аналогів у світі. Велике розмаїття кольорів, фактур і розмірів клінкерної цегли КлінКерам дозволяють втілювати в архітектурі будь-які дизайнерські рішення та ідеї.
Клінкерну цеглу гарячого сонячного кольору навчилися виготовляти всього 20-30 років тому. В історії клінкеру - це зовсім недавно. Але навіть за цей короткий час клінкер з медовим відтінком став дуже популярним у будівництві.
Особливо цінують жовту цеглу ті, хто як ніхто інший любить сонце, тепло і яскраві фарби.
Цегла клінкерна Керамейя "Янтар" - це сонячне тепло, втілене в стінах вашого будинку. Янтарний будинок заряджає енергією і оптимізмом тих, хто в ньому живе і надихає на втілення нових цікавих ідей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Керамейя |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Клинкерный |
| Назначение кирпича | Облицовочный |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип кирпича | Пустотелый |
| Размер кирпича | Одинарный |
| Марка кирпича | М-300 |
| Морозостойкость | F100 |
| Водопоглощение | 5 % |
| Теплопроводность | 0.67 Вт/м °С |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 65 мм |
- Цена: Цену уточняйте



