Тротуарна плитка Прямокутник Моноліт-Брук

- Под заказ
Отправка с 02 мая 2026от 269 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тротуарна плитка "Прямокутник" Моноліт-Брук - класичний варіант мощення ділянки. Прямокутна форма плитки проста в укладанні, а різноманітність кольорів дозволяє комбінувати плитку в різноманітних з'єднаннях. Тротуарна плитка «Прямокутник» часто використовується на прилеглих територіях з великим пішохідним навантаженням: магазини, ринки, громадські установи та ін. з можливістю проїзду легкових і вантажних автомобілів.
Елементи:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Моноліт-Брук |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 60 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 180 шт |
| Вес упаковки | 1500 кг |
| Морозостойкость | F200 |
| Водопоглощение | 2 % |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 60 мм |
- Цена: от 269 ₴/кв.м









