Тротуарна плитка Квадрат Моноліт-Брук

- Под заказ
Отправка с 02 мая 2026от 235 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тротуарна плитка "Квадрат" Моноліт-Брук - це поєднання класичної строгості форми, безлічі неповторних варіантів дизайну, що зумовило затребуваність цього виду плитки.
Він вигідно відтінить як витончену красу стародавньої архітектури, так і сміливі модернові лінії сучасних споруд.


| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 60 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 288 шт |
| Вес упаковки | 1480 кг |
| Морозостойкость | F200 |
| Водопоглощение | 2 % |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 60 мм |
- Цена: от 235 ₴/кв.м








