Тротуарна плитка Цеголка Моноліт-Брук

- Под заказ
Отправка с 02 мая 2026от 279 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тротуарна плитка "Цеголка" Моноліт-Брук - класична форма тротуарної плитки «Цеголка», легкість укладання і простота дизайну роблять її популярною як у міських забудовників, так і у власників заміських котеджів.
Тротуарна плитка «Цеголка» універсальна в застосуванні.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Моноліт-Брук |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изделия | Бетон |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 60 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 648 шт |
| Вес упаковки | 1580 кг |
| Морозостойкость | F200 |
| Водопоглощение | 2 % |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 60 мм |
- Цена: от 279 ₴/кв.м










