Шпаклівка Knauf Sheetrock Super Finish

- В наличии
310 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шпаклівка Knauf Sheetrock SuperFinish призначена для оздоблення стін, розгладження поверхні, закладення швів, в тому числі і в гіпсокартонних поверхнях, невеликих отворів, створення поверхонь з рельєфом в сухих приміщеннях. Knauf Sheetrock SuperFinish може також застосовуватися і для «фінішної» обробки. Не токсична, не має запаху, без азбесту. Були створеніа спеціально для робіт по гіпсу, бетону і каменю.
Шпаклівка Knauf Sheetrock SuperFinish має ряд незаперечних переваг перед традиційними "сухими сумішами": не пилючать, не вимагають посуду для замішування і води для приготування.
Переваги:
- Шпаклівка Sheetrock повністю готова до вживання, оскільки змішана на фабриці. Після використання відро можна закрити і скористатися шпаклівкою Knauf Sheetrock SuperFinish через кілька місяців. Час витрачається на змішування і шліфування значно скорочується.
- Легкість накладення, прекрасне зчеплення: Knauf SuperFinish володіє прекрасною простотою в роботі, хорошою опірністю тріщинах і чудовим зчепленням. Виключно високе зчеплення з гіпсокартонними панелями зберігається навіть при вологих умовах роботи, що часто послаблює зчеплення у інших видів шпаклівок.
- Менший обсяг відходів, менше шпаклівки падає вниз. Масляниста консистенція шпаклівок Knauf Sheetrock SuperFinish скорочує кількість падаючої шпаклівки і зменшує ризик появи плям на дерев'яній обшивці. Це дозволяє відмовитися від дорогої роботи з прибирання робочого місця.
- При зберіганні у відрі шпаклівка Knauf Sheetrock SuperFinish може зберігати свої якості протягом декількох місяців. Менша усадка для більш високоякісної обробки. Усадка, задана на фабриці, приводить до більш якісної обробки при менших зусиллях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Тип шпаклевки | Полимерная |
| Назначение шпаклевки | Универсальная |
| Упаковка | Ведро |
| Фасовка материала (кг) | 6 |
| Тип использования | Универсальный |
| Цвет | Белый |
| Способ нанесения | Механизированный, Ручной |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 1.5 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 0.2 мм |
| Максимальная толщина слоя | 2 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
- Цена: 310 ₴

