Шпаклівка Knauf Rotband Finish (28 кг)

- Под заказ
Отправка с 07 июня 2026Цену уточняйте
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шпаклівка Knauf Rotband Finish - це фінішна, готова до застосування суміш для шпаклювання, вирівнювання стін, затирання швів. Суміш наноситься як кінцевий шар перед фарбуванням або обклеюванням шпалер. Може наноситись як ручним, так і механічним способом.
Властивості:
- Утворює білосніжну поверхню після висихання;
- Легко і просто наноситься і шліфується;
- Має хорошу адгезію до основи, стійкість до розтріскування;
- Еластична;
- Ідеальна для створення різних фактур;
- Можна обробляти і розподіляти по поверхні тривалий час.
Область застосування:
Knauf Rotband Finish використовується для фінішного вирівнювання різних основ (бетон, гіпс, вапняні і т. Д.) Всередині будівель, перед наступними процесами забарвлення і нанесення декоративних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Тип шпаклевки | Полимерная |
| Назначение шпаклевки | Финишная |
| Упаковка | Ведро |
| Фасовка материала (кг) | 28 |
| Тип использования | Универсальный |
| Цвет | Белый |
| Способ нанесения | Механизированный, Ручной |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 1.4 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 0.2 мм |
| Максимальная толщина слоя | 4 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
- Цена: Цену уточняйте

