Шпаклівка Knauf Polymer Finish (20 кг)

- В наличии
531,29 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шпаклівка Knauf Polymer Finish
Суха шпаклювальна суміш білого кольору на основі полімерного в'яжучого. Має високу адгезію, пластичність і тріщиностійкість. Дуже добре підходить для вирівнювання шаром 0,2 до 4 мм. Завдяки мікроволокнам не дає усадки.
Застосування:
Застосовується всередині приміщень для фінішного шпаклювання тонким шаром бетонних поверхонь, гіпсокартонних і гіпсоволокнистих листів, гіпсових і цементних штукатурок і отримання поверхні під фарбування, шпалери та інші декоративні покриття.
Переваги:
- Оптимальна пластичність;
- Висока адгезія;
- Життєздатність розчину до 72 годин;
- Універсальність
- Можливість застосування і в якості базової шпаклівки;
- Легке ошкурювання;
- Можливість механізованого нанесення
- Висока тріщиностійкість;
- Мінімальна усадка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние материала | Сухая смесь |
| Тип шпаклевки | Полимерная |
| Назначение шпаклевки | Финишная |
| Упаковка | Мешок бумажный |
| Фасовка материала (кг) | 20 |
| Тип использования | Универсальный |
| Цвет | Белый |
| Способ нанесения | Механизированный, Ручной |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 1.2 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 0.2 мм |
| Максимальная толщина слоя | 4 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -60 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
- Цена: 531,29 ₴

