Підвісна стеля AMF Thermatex Laguna 7х600х600 (мм)

Топ
- Нет в наличии
от 85 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плита для модульної підвісної стелі AMF Thermatex Laguna – стельові плити створені з мінерального волокна, перліту, глини та крохмалю методом вологої переробки. Володіють рядом корисних властивостей: вогнестійкість, вологостійкість, звукоізоляція, високе світловідбивання, легкість.
Поверхня з нерівномірною структурою нагадує ігристі краплі води.
Підвісні стелі AMF Thermatex Laguna – ідеально підходять для офісу, магазинів, громадських, медичних та освітніх приміщень
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина панели | 7 мм |
| Длина панели | 600 мм |
| Ширина панели | 600 мм |
| Наличие подвесов | True |
| Тип поверхности потолка | Глянцевый |
| Материал панели подвесного потолка | Минеральное волокно |
- Цена: от 85 ₴/кв.м

