JUTA 115

- В наличии
от 27,84 ₴/кв.м
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
JUTA 115 для утеплених покрівель - будівельна супердифузійна мембрана нового покоління. Являє собою тришаровий матеріал, два зовнішніх шари якого складаються з спанбонду, а внутрішній шар - функціональний. Євробар'єр Плюс призначений для захисту теплоізоляції і конструкції покрівлі від надмірної вологи і вивітрювання утеплювача, а тепле вологе повітря, що проникає зсередини приміщення, вільно проходить крізь утеплювач з Євробар'єра і волога випаровується.
Застосування:
- Захист утеплювача від вологи (гідроізоляція);
- Відвід пари з конструкції (пароізоляція);
- Вітрозахист утеплювача.
Використовується в усіх видах простих і складних вентильованих скатних утеплених покрівель, де покрівельним матеріалом служить шифер, ондулін, керамічна, полімер-піщана і цементно-піщана черепиця та інші.
Технічні характеристики:
- Щільність: 115 г/м2;
- Паропроникність: > 1400 г/м2х24 год;
- Міцність: 260/180 N/5см;
- УФ–стабільність: 4 міс.
- Вага рулону: 8,63 кг;
- Дифузійна товщина: 0,02 Сd, м.
- Країна виробник: Чехія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Juta |
| Страна производитель | Чехия |
| Верхние покрытие | Пленка |
| Нижние покрытие | Пленка |
| Поверхность | Гладкая |
| Форма поставляемого материала | Рулон |
| Длина | 50 м |
| Ширина | 1.5 м |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение материала | Для кровли, Для полов, Для подвалов, Для фасадов, Для цоколей, Для балконов, Для стен |
| Технические характеристики | |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 260 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 180 Н/5 см |
| Паропроницаемость, не менее | 1400 г/(м²*24 часа) |
| Упаковка | |
| Вес упаковки | 8.63 кг |
- Цена: от 27,84 ₴/кв.м

