Декоративна штукатурка акрилова "Короїд"

- В наличии
1 356,51 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Витрата суміші в середньому складає: 2.6 кг/м2
Декоративна акрилова штукатурка ANSERGLOB «короїд» призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на мінеральні основи, такі як цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки (вік 28 діб, вологість менше 4%); гіпсові штукатурки (вологість менше 1%); бетонні основи (вік 3 місяця, вологість менше 4%) і т.д. Не рекомендується для використання на цоколі будівлі.
Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити. Нерівності поверхні до 3 мм вирівняти шпаклівкою, великі нерівності стін штукатурним розчином. Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки, бетонні основи перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються емульсією. Гіпсові основи і основи зі сильновсмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати однією з глибокопроникаючих грунтовок ANSERGLOB, а потім нанести адгезійну емульсію і витримати до повного висихання. Малярні покриття з клейових і вапняних фарб необхідно ретельно видалити, а поверхню загрунтувати емульсією. Покриття з масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити адгезійною емульсією і витримати не менше 3 - 6 годин. Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 рекомендується використовувати в кольорі, наближеному до кольору штукатурки.
Спосіб застосування
Вміст ємності ретельно перемішати дрилем на низьких обертах. Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки з неіржавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Коли розчин перестане прилипати до інструменту (5 - 15 хвилин), штукатурці надають фактуру за допомогою пластикової терки. При виконанні роботи по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила "мокре на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення чергових шарів. У випадку перерви у роботі приклеїти малярну стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на малярну стрічку і надати їй бажану фактуру. Після чого малярну стрічку одразу видалити разом із залишками свіжої штукатурки. Забороняється використання схильних до корозії ємностей та інструментів.
Примітка: Декоративна штукатурка виготовлена на основі природного каменю, тому в складі можуть бути присутні включення темних крихт, або крихт лещадної форми. Занадто ретельне надання фактури теркою може привести до зняття пігменту з поверхні крихти на штукатурці світлого кольору. Для ідентичності кольору на фасаді рекомендується використовувати продукцію однієї партії. Нанесену на поверхню штукатурку необхідно захищати протягом 3 діб від опадів. Роботи слід виконувати при температурі +5°С до +30°С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися. При виконанні робіт, фасад потрібно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).
Каталог кольрів: https://anserglob.ua/ua/color/?type=2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANSERGLOB |
| Страна производитель | Украина |
| Тип по составу | Полимерная |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение материала | Для бетона, Для гипсокартона, Для цементных поверхностей |
| Состояние материала | Готовая смесь |
| Способ нанесения | Ручной |
| Цвет | Белый |
| Фасовка материала (кг) | 25 |
| Вид декоративной штукатурки | Фактурная |
| Фактура | Короед |
| Толщина | 2 мм |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 2.6 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 2 мм |
| Максимальная толщина слоя | 2 мм |
| Время высыхания | 24 час |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Адгезія до основи | не менше 0.5 МПа |
| Товщина шару | 2.0 мм |
| Паропроникність | не менше 0,3 мг/м٠г٠Па |
| Щільність | 1.6 г/см3 |
| Час утворення поверхневої плівки | через 15 хвилин |
| Пользовательские характеристики | |
| Морозостійкість | не менше 75 циклів |
- Цена: 1 356,51 ₴

