Декоративна штукатурка Anserglob ТМК 110 "Короїд" (білий)

- В наличии
328,96 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Витрата суміші в середньому складає 2.6 кг/м2
Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB ТМК 110 «короїд» біла з грануляцією зерна 2,0 мм; 2,5 мм; 3,5 мм (під фарбування) призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь - які мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки і інші.).
Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, рівною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити.
Інструкція з приготування суміші
Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,19 - 0,20 л води на 1 кг суміші (4,75 - 5,0 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах), до отримання однорідної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.
Спосіб застосування
Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки з неіржавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Коли розчин перестане прилипати до інструменту (5 - 15 хвилин) штукатурці надають фактуру за допомогою пластикової терки. При виконанні робіт по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. В залежності від інтенсивності і напрямку руху пластикової терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні борозни. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись, правила “мокре на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення наступних шарів. У випадку перерви у роботі приклеїти малярну стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на малярну стрічку і надати їй бажану фактуру. Після чого малярну стрічку одразу видалити разом із залишками свіжої штукатурки. Свіжонанесену суміш необхідно захищати від дощу і потрапляння прямих сонячних променів. Після 3 діб поверхня готова під фарбування фарбами на водній основі, 7 діб фарбами на основі органічних розчинників.
Каталог кольрів: https://anserglob.ua/ua/color/?type=2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANSERGLOB |
| Страна производитель | Украина |
| Тип по составу | Минеральная |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение материала | Для гипсокартона, Для цементных поверхностей |
| Состояние материала | Сухая смесь |
| Способ нанесения | Ручной |
| Цвет | Белый |
| Фасовка материала (кг) | 25 |
| Вид декоративной штукатурки | Фактурная |
| Фактура | Короед |
| Толщина | 2 мм |
| Технические характеристики | |
| Расход материала | 2.6 кг/м2 |
| Минимальная толщина слоя | 2 мм |
| Максимальная толщина слоя | 2 мм |
| Минимальная температура выполнения работ | 5 град. |
| Максимальная температура выполнения работ | 30 град. |
| Минимальная температура эксплуатации | -30 град. |
| Максимальная температура эксплуатации | 60 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Адгезія до основи | не менше 0.5 МПа |
| Товщина шару | 2.0 мм |
| Пропорція суміші | 0,19-0,20 л води/кг |
| Паропроникність | не менше 0,5 мг/м٠г٠Па |
| Пользовательские характеристики | |
| Морозостійкість | не менше 75 циклів |
| Час придатності до роботи | 2 |
- Цена: 328,96 ₴

