Екструдований пінополістирол Penoboard

- В наличии
69 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Екструдований пінополістирол Penoboard (ПЕНОБОАРД) - спінений матеріал, що має внутрішню закриту комірчасту структуру, володіє низьким водопоглинанням, великою міцністю на стиск та відмінними теплоізоляційними характеристиками. Екструдований пінополістирол - екологічно чистий та не виділяє забруднюючих хімічних сполук. Застосовується як теплоізоляційний матеріал для внутрішніх і зовнішніх стін будівель, покрівлі, фундаменту, підлогових покриттів та трубопроводів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Penoboard |
| Страна производитель | Украина |
| Форма поставки материала | Плита |
| Плотность | 32 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.031 Вт/мК |
| Упаковка | Пачка |
| Класс материала по теплопроводности | Низкая |
| Дополнительные характеристики | |
| Водопоглощение | 0.4 % |
| Тип материала | Г (горючий) |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Границя міцності на згин | 250 кПа |
| Размеры | |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Міцність на стиск | 200 |
- Цена: 69 ₴


