Щебнеблок 200х200х400 мм

- В наличии
от 20 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щебнеблок - це будівельний камінь, отриманий вібропресуванням щебеню з цементом. Основною перевагаю цього матеріалу є його ціна та невелика питома вага при своїх великих розмірах, що значно спрощує процес його викристання.
Щебнеблок добре підійде для зведення будівель сіліськогосподарського господарства (сараї, гаражі, бесідки, курятники та ін.), що не потребують високих вимог до комфорту в середені приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шлакоблок |
| Тип блока | Пустотелый |
| Теплопроводность | 0.4 Вт/м °С |
| Морозостойкость | F30 |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Прочность на сжатие | 100 |
- Цена: от 20 ₴


