Цегла лицьова Євротон фасонна

- Под заказ
Отправка с 09 мая 2026Цену уточняйте
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасонна цегла через різноманітність форм дає багатосторонні можливості свого використання.
Ми пропонуємо фасонну керамічну лицьову цеглу всіх типорозмірів, форм та конфігурацій.
Властивості
- Універсальність форм
- Абсолютна стійкість до впливу природного середовища та атмосферних впливів(мінімальне вологопглинання)
- Довговічність - роками зберігає яскравий колір та не потребує додаткового фінансування на ремонт
- Морозостійкість(витримує 100 циклів заморожування та відтаювання)
- Екологічність(відсутність шкідливих для людини компонентів)
Цегла відповідає європейським стандартам якості EN 771-1:2011+A1:2015
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Евротон |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Керамический |
| Назначение кирпича | Облицовочный |
| Поверхность | Гладкая |
| Цвет | Красный |
| Тип кирпича | Пустотелый |
| Размер кирпича | Одинарный |
| Марка кирпича | М-200 |
| Морозостойкость | F100 |
| Водопоглощение | 8 % |
| Теплопроводность | 0.47 Вт/м °С |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 65 мм |
- Цена: Цену уточняйте




