Цегла лицьова силікатна полуторна

- В наличии
13,20 ₴
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
Силікатна цегла - це цегла, яку отримують шляхом пресування суміші подрібненого вапняку (8-10%), піску (92-90%), і води (7-9%) з подальшим запарюванням в автоклавах.
Технологія виробництва даного виду цегли дозволяє знизити його ринкову вартість в середньому на 10 % від інших видів цегли.
Вона має хорошу міцність, екологічність та теплоізоляційні властивості, але погано витримує перепади температур та вплив вологи, тому її не варто використовувати для зведення цоколів, димоходів та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Силікатна цегла - це цегла, яку отримують шляхом пресування суміші подрібненого вапняку (8-10%), піску (92-90%), і води (7-9%) з подальшим запарюванням в автоклавах.
Технологія виробництва даного виду цегли дозволяє знизити його ринкову вартість в середньому на 10 % від інших видів цегли.
Вона має хорошу міцність, екологічність та теплоізоляційні властивості, але погано витримує перепади температур та вплив вологи, тому її не варто використовувати для зведення цоколів, димоходів та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Полуторна цегла відрізняється потовщеною будовою та дозволяє прискорити виробничий процес через прискорення швидкості зведення кубометра кладки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Обухов |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кирпича | Силикатный |
| Назначение кирпича | Облицовочный |
| Поверхность | Гладкая |
| Цвет | Белый |
| Тип кирпича | Полнотелый |
| Размер кирпича | Полуторный |
| Размеры нестандартного кирпича | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 88 мм |
- Цена: 13,20 ₴

