Гіпсокартон вогне- та вологостійкий Knauf Titan 12.5х1200х2500 мм

- В наличии
781 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гіпсокартонна плита вогне- та вологостійка KNAUF Titan 12,5 мм, 1200 х 2500 мм
Властивості
- Універсальне застосування
- Можливість збільшення висоти конструкцій завдяки високій твердості плит
- Витримують підвищене навантаження на дюбелі при кріпленні навісного обладнання
- Міцна поверхня плити
- Вологостійкі завдяки спеціальному складу
- Висока міцність структури серцевини при впливі вогню
- Спеціальна гіпсова серцевина для поліпшеної звукоізоляції
- Прості в обробці
- Група горючості Г1
- Можна згинати для отримання криволінійних поверхонь (плити 12,5 мм)
- Формуючи V-подібні пази можна виготовляти ламані поверхні
- Забезпечують мінімальні зміни лінійних розмірів при коливаннях вологості і температури
Застосування
Гіпсокартонні плити КНАУФ Diamant Titan 12,5 застосовуються у всіх сферах для внутрішньої обробки приміщень в якості обшивки в системах високоякісного сухого будівництва з підвищеними вимогами до звукоізоляції і протипожежного захисту, вимог до високої міцності в помірно вологих приміщеннях.
Системи: Підшивні і підвісні стелі, оздоблення мансард, перегородки на металевому і дерев'яному каркасі, стіни шахт, системи КНАУФ Cubo («приміщення в приміщенні»)
Застосовуються в приміщеннях з сухим, нормальним, вологим і мокрим режимами вологості відповідно до діючих норм з будівельної теплотехніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Ширина | 1200 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 2500 мм |
| Толщина | 12.5 мм |
| Цвет | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Вид гипсокартонного листа | Универсальный |
| Вид кромки | ПЛУК |
- Цена: 781 ₴



