Гіпсокартон Knauf 12.5 мм (стіновий)

- В наличии
305,39 ₴
+380 (67) 410-93-96
Менеджер з продажу
- +380 (67) 411-28-29Менеджер з продажу
- +380 (96) 011-48-04Менеджер з продажу
- +380 (67) 410-46-75Менеджер з продажу
- +380 (67) 319-13-10Менеджер з розвитку
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гіпсокартонна плита KNAUF 12,5 мм
Властивості
Плити на висоту приміщення, зручні в роботі, для простого і швидкого монтажу. Застосовуються при обшивці конструкцій перегородок, облицювань, підшивань і підвісних стель, мансардних приміщень. Монтуються на дерев'яний або металевий каркас.
- Прості в обробці
- Група горючості Г1
- Можна згинати для отримання криволінійних поверхонь
- Формуючи V-подібні пази можна виготовляти ламані поверхні
- Забезпечують мінімальні зміни лінійних розмірів при коливаннях вологості і температур
Застосування
Будівельні плити КНАУФ застосовуються для обробки внутрішніх приміщень як економічна обшивки в системах сухого будівництва без особливих вимог.
Системи:
- Підшивні і підвісні стелі
- Оздоблення мансард
- Перегородки на металевому і дерев'яному каркасі
- Облицювання на металевому і дерев'яному каркасі
- "Суха штукатурка"
Застосовуються в приміщеннях з сухим і нормальним режимами вологості відповідно до діючих норм з будівельної теплотехніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Ширина | 1200 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 2000 мм |
| Толщина | 12.5 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Вид гипсокартонного листа | Обычный |
| Вид кромки | ПЛУК |
- Цена: 305,39 ₴

